Maxx Control; günümüzün dijital ev ve ofis düzeni için bir temel olup, herhangi bir ev veya ofis otomasyonunu elverişli bir seçenek haline getiren firmadır.

Hem yeni, hem de mevcut sistemleri tek noktadan kontrol sağlayarak yaşamı kolaylaştırır. Ev veya ofisinizdeki elektronik veya elektrikli ürünlerin birlikte uyum içinde çalışmasına izin vererek, Maxx Control; zahmetsiz eğlence, konfor, rahatlık ve güvenlik sağlar. Maxx Control ’ün karşılanabilir ve kullanımı kolay yazılım ve donanım ürünleri, konut içi ve internet destekli uzaktan kumandalı kontrol teknolojisiyle; elektronik cihaz kontrolü, akıllı aydınlatma, iklimlendirme kontrolü ve güvenliği sağlamaktadır. Maxx Control; kablosuz otomasyon ürünleri imal ederek güvenlik, uyumluluk, konfor ve tasarrufu neredeyse herkese sunabilmektedir.

Maxx Control kablosuz ürünleri, kapsamlı veya pahalı yeniden  şekillendirmelere gerek olmadan çok kısa zaman içerisinde herhangi bir alt yapı değişikliği olmaksızın kurulabilmektedir.

Maxx Control; mevcut sistemleri kendi özel yaşam biçimlerine uyarlamakla kalmayıp, ürünlerin birimsel doğası sayesinde küçükten başlayıp zaman içerisinde ilave ürünler eklenebilmektedir.

Maxx Control ürünleri; aydınlatma, ses, video, iklimlendirme ve güvenliği kullanımı kolay tek bir sistemde birleştirerek mükemmel bir çözüm sunmaktadır.